Kontakt Pelican

Pelican Amagerbro
Vermlandsgade 66
2300 København S
Telefon:  39 75 50 10
amagerbro@pladstilalt.dk

Book opbevaring på Amagerbro

Pelican Gladsaxe
Buddingevej 310
2860 Søborg
Telefon:  39 75 50 03
gladsaxe@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Gladsaxe

Pelican Hillerød
Frejasvej 30
3400 Hillerød
Telefon:  39 75 50 02
hillerod@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Hillerød

Pelican Kastellet
Kalkbrænderihavnsgade 3
2100 København Ø
Telefon:  39 75 50 06
kastellet@pladstilalt.dk

Book opbevaring på Kastellet

Pelican Nordvest
Hulgårdsvej 131
2400 København NV
Telefon:  39 75 50 09
nordvest@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Nordvest

Pelican Rødovre
Roskildevej 519
2605 Brøndby
Telefon:  39 75 50 05
rodovre@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Rødovre

Pelican Sydhavnen
A. C. Meyers Vænge 14
2450 København SV
Telefon:  39 75 50 04
sydhavnen@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Sydhavnen

Pelican Valby
Roskildevej 170
2500 Valby
Telefon:  39 75 50 08
valby@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Valby

Pelican Virum
Skodsborgvej 48B
2830 Virum
Telefon:  39 75 50 01
virum@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Virum

Pelican Østerbro
Sejrøgade 8
2100 København
Telefon:  39 75 50 07
osterbro@pladstilalt.dk

Book opbevaring på Østerbro