Kontakt Pelican

Pelican Amagerbro
Vermlandsgade 66
2300 København S
Telefon: 39 75 50 10
amagerbro@pladstilalt.dk

Book opbevaring på Amagerbro

Hverdage 10:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 14:00
Søndag Lukket

Adgang til opbevaringsrum
Alle dage 05:30 - 24:00

Pelican Gladsaxe
Buddingevej 310
2860 Søborg
Telefon: 39 75 50 03
gladsaxe@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Gladsaxe

Hverdage 10:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 14:00
Søndag Lukket

Adgang til opbevaringsrum
Alle dage 05:30 - 24:00

Pelican Hillerød
Frejasvej 30
3400 Hillerød
Telefon: 39 75 50 02
hillerod@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Hillerød

Hverdage 10:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 14:00
Søndag Lukket

Adgang til opbevaringsrum
Alle dage 05:30 - 24:00

Pelican Kastellet
Kalkbrænderihavnsgade 3
2100 København Ø
Telefon: 39 75 50 06
kastellet@pladstilalt.dk

Book opbevaring på Kastellet

Hverdage 10:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 14:00
Søndag Lukket

Adgang til opbevaringsrum
Alle dage 05:30 - 24:00

Pelican Nordvest
Hulgårdsvej 131
2400 København NV
Telefon: 39 75 50 09
nordvest@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Nordvest

Hverdage 10:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 14:00
Søndag Lukket

Adgang til opbevaringsrum
Alle dage 05:30 - 24:00

Pelican Rødovre
Roskildevej 519
2605 Brøndby
Telefon: 39 75 50 05
rodovre@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Rødovre

Hverdage 10:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 14:00
Søndag Lukket

Adgang til opbevaringsrum
Alle dage 05:30 - 24:00

Pelican Sydhavnen
A. C. Meyers Vænge 138
2450 København SV
Telefon: 39 75 50 04
sydhavnen@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Sydhavnen

Hverdage 10:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 14:00
Søndag Lukket

Adgang til opbevaringsrum
Alle dage 05:30 - 24:00

Pelican Valby
Roskildevej 170
2500 Valby
Telefon: 39 75 50 08
valby@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Valby

Hverdage 10:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 14:00
Søndag Lukket

Adgang til opbevaringsrum
Alle dage 05:30 - 24:00

Pelican Virum
Skodsborgvej 48B
2830 Virum
Telefon: 39 75 50 01
virum@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Virum

Hverdage 10:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 14:00
Søndag Lukket

Adgang til opbevaringsrum
Alle dage 05:30 - 24:00

Pelican Ørestad
Ørestads Boulevard 190
2300 København S
Telefon: 39 75 50 11
orestad@pladstilalt.dk

Book opbevaring i Ørestad

Hverdage 10:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 14:00
Søndag 10:00 - 14:00

Adgang til opbevaringsrum
Alle dage 05:30 - 24:00

Pelican Østerbro
Sejrøgade 8
2100 København
Telefon: 39 75 50 07
osterbro@pladstilalt.dk

Book opbevaring på Østerbro

Hverdage 10:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 14:00
Søndag Lukket

Adgang til opbevaringsrum
Alle dage 05:30 - 24:00

Kontakt os

Udfyld kontaktformularen nedenfor. Så kontakter vi dig senest inden for 1 arbejdsdag.